1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 51
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-23, 13:27   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Za trzy dni...za trzy dni to juz rok jak Ciebie nie ma...pamietam,nigdy nie zapomne. Tak ciezko jest. Czas,ty nie leczysz,tesknota pozostanie do konca moich dni...
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 22:12   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Peti, ja o swoim Mezu tez rozmawiam,wcale sie nie boje,ani nie chce o nim nie wspominac. Nie wiem jak reaguja na to te osoby z ktorymi o Nim wspominam.Lecz mi to jest bardzo potrzebne. Ale isac do Nego jak na razie nie moge. Nie wiem jak Ci to wytlumaczyc. Moze tak-bedzie mi bardzo ciezko zwracac do Niego w taki wlasnie sposob poniewaz rana jest tak swieza i tak duzo On dla mnie znaczyl ze sie boje ja otworzyc.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 10:17   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Dorotko,Marto,Kasia,Peti dziekuje jeszcze raz wam za te slowa.
Dorotka,to nie jest juz tak jak bylo. Juz i On do mnie mowi,w snach rozmawiamy. Sa to czasami bardzo realistyczne sny. Kiedy sie budze ( z wielka niechecia) to nie moge zrozumiec czemu Kazimierza nie ma. No a pozniej niestety dociera okrutna prawda. Nie wiem czy bede mogla do Niego pisac. Jest to bardzo ciezko. Mowia ze nie wolno niepokoic zmarlych. I tak duzo wycierpial w ostatnie miesiace swojego zycia. Niech spokojnie odpoczywa. A kiedy bede potrzebowala Jego pomocy-poprosze. Wiem ze mna sie opiekuje. Prosilam Go o to kiedy umieral.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-27, 19:21   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Katarzynka36 napisał/a:
wnukami (czy wnuczkami bo nie pamiętam...)

dokładnie jedna wnuczka i dwoch wnuków
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-27, 16:42   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Dziewczyny,dziekuje. Kasiu,na Siweta pojade od domu. Bo nie wytrzymam! A o kusach myslalam. Ale chyba po nowym roku cos zrobie. Bo na razie to nie bedzie mialo saensu,bo jak wyjade to na 2 miesiace,nie mniej.
Peti,czytam opowiesci Berrego. Sa smieszne. Lubie duze psy. Co prawda koty mi bardziej odpowiadaja ale ostatnio,badajac sie u alergologa wyszlo ze mam na nie uczulenie. Bylam straszne temu zdziwiona. Cale zycie malam koty,a tu sie okazuje ze nie moge je miec.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-27, 16:09   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Peti,najdorsze ze nie ma nikogo przy mnie. Jedyne pociesznie-komputer,, forum nasz poczytam (choc czasami sama wiesz ze zadko tutaj cos pozytywnego gosci) i z rodzina porozmawiam. A tak...
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-27, 13:57   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Smieg za oknem. Zima....
Tak piekne całowałeś mnie dziś we śnie...
4 miesiące jak Ciebie nie ma :cry:

[ Dodano: 2010-11-27, 13:58 ]
no i masz,kochanie,oczywiście że śnieg,przez łzy nie widzę klawiatury
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-25, 09:43   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Peti,najbardziej boli ze faktycznie moj Maz byl dla mnie wszystkim,tak jak nalezy dobrym mezem,kochankiem,przyjacielem. Bylam z nim bardzo szczesliwa. Strasznie cieszylam sie z naszego slubu (po 11 latach znajomsci). Tylko 5 lat bylismy malzenstwem. Nawet nacieszyc sie nie zdarzylam.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-31, 10:53   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Dla Ciebie,mój Miły http://wirtualnyznicz.pl/...=3&ticaid=6b28b
Dziękuję wszystkim za pamięc
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-27, 12:48   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Zblizją się smutne Swieta. Kto był tak "mądry" żeby nazwac je Świętami? Przecież słowo to powinno kojarzyc się z radoscią,zabawą,prezentami. A tu...chodzimy na groby blizkich,sprzątamy je,dekorujemy kwiatami,zniczami. Tęsknimy,płaczemy,rozpaczamy...

Otępiałam. Umarłam i nie żyję. Słoneczny dzień nie cieszy. Cieplo nie grzeje. Radości zero. Uśmiech przepadł i nie powiedział kiedy wróci. Łzy wyschły. Tylko czasami zwilżają oczy. Życie staneło na dacie 27....Dzis mijają trzy miesiące jak Ciebie nie ma...Kocham Cię...
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-28, 10:01   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Dnien dobry i dziekuje wszystkim za slowa wsparcia. Jakis dolek mnie zlapal. Dziasiaj znowu snil mi sie Kazimierz. Mowie ze to jest dla mnie tak wazne byc z Toba :cry: No coz. Przynajmniej w snach Go widze. Tylko dlaczego ja z nim rozmawiam,a On ze mna nie? Ale i tak jest to niesamowite, niemal ze fizycznie czuje Meza.
Pozdrawiam Was i zycze pogody ducha. Moj chyba wedruje razem z duchem Kochanego.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-27, 17:38   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Moze dla tego ze dzisiaj za oknem pada caly dzien,a moze dlatego ze taka smutna data,miesiac? Moze dlatego rycze od rana? Wiesz co mi boli,Kasiu? Swiadomosc ze go nie ma. Nie ma nigdzie. Jakbym nie wolala,On nie przyjdzie,nigfy juz nie przyjdzie. Dopiero teraz zaczynam odczuwac jak to jest ze On umarl. Tak sobie poszedl i wszystko. Pustka,taka postka w domu,ze wyc sie chce!

[ Dodano: 2010-08-27, 17:39 ]
No i narobilam bledow,przepraszam,za tymi lzami nic nie widze.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-27, 13:58   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Dziekuje kochani :littlehs:
Kasiu,moze,a napewno mojemu Mezowi Tam dobrze Tam,bo caly czas mi sie sni szczesliwy.
Ale mi bez niego Tu poprostu jest zle. Glupie mysli mam. Po co zyc jak Go nie ma? :cry:
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-27, 08:58   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
:cry: :cry: :cry:
miesiac jak Ciebie ze mna nie ma,Kochany. Dzisiaj przyszedles do mnie taki usmiechniety i szczesliwy.Powiedzialam ze sie ciesze Cie widze,i chcialam Ci jeszce cos powidziec,o Twojej chorobie,ale sie obudzilam. Niesamowite uczucie czuc Ciebie nawet po smerci ...
Boze! Jak mi brakuje Kazimierzka! :-(
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lena W.

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-24, 18:13   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Kasiu,Cleo,Kaja :in_love:
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group